Szukamy sponsorów. Jeżeli chcesz sponsorować nasze wyzwania prosimy o kontakt:
Agnieszka@digi-scrap.pl

Lubią Nas:

Translate!

niedziela, 21 września 2014

Gościnnie zetkaArt

Witajcie!

Dzisiaj spóźniony post z naszą gościnną projektantką: zetkąArtDzień dobry mam na imię Żaneta tu w świecie scrapowym bardziej być może znana (o ile w ogóle można użyć tego słowa ), jako zetkaArt.
Juz jako powiedzmy dojrzała kobieta postanowiłam zrealizować swoje artystyczne zapędy.I tak zaczęłam od biżuterii , sutaszu potem decoupagu techniki te nie przetrwały jednak próby czasu i jakoś szybko mi się znudziły - w trakcie trafiłam na papierki. Cardmaking wciągnął mnie do tego stopnia, że w tym roku minie 2 lat odkąd tworzę swoje prace. Na początku skromne i niesforne, proste wręcz dziecinne jednak ciągle się uczę i odkrywam style, choć do tej pory swojego jeszcze chyba nie znalazłam. W ciągu tych dwóch lat popełniłam również kilka albumów, pudełek i kalendarzy.
Do moich prac wykorzystuję różne pomocne narzędzia i przez ten czas już wiem, które są moimi ulubionymi, a których pewnie nie będę używała :)
Tymi, których nie używam są nożyczki ozdobne jakoś nigdy mi z nimi nie po drodze za to narzędziem, bez którego pewnie by ciężko było zrobić moje kartki jest nożyk do cięcia bo to on w zasadzie robi wszystko :) od wycięcia bazy po podważenie wycinanki z wykrojnika :)
Moja dzisiejsza praca powstała na ślub wykorzystałam w niej przecudny digi-stempelek młodej pary inne moje prace możecie znaleźć na moim blogu gdzie serdecznie zapraszam zetkaart.blogspot.com


Zetko z naszej strony bardzo dziękujemy za piękną inspirację i że zechciałaś podzielić się z nami swoimi sekretami :)

2 komentarze:

zetkaArt pisze...

Ślicznie dziękuję za możliwość goszczenia jako Wasza projektantka :)

iluszka pisze...

Gratuluję :) a inspiracja przepiękna!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...