Szukamy sponsorów. Jeżeli chcesz sponsorować nasze wyzwania prosimy o kontakt:
Agnieszka@digi-scrap.pl

Lubią Nas:

Translate!

poniedziałek, 30 maja 2011

Freebies dla Zakochanych

Witajcie kochani.
Przepraszam za opóźnienie w publikacji naszego freebiesa poniedziałkowego. Niestety komputer odmawia mi posłuszeństwa i działa jakby chciał a nie mógł. Niestety latka lecą przedmiotom komputerowym i starzeją się w zastraszającym tempie.

Ale.. ale... dzisiaj kolejny darmowy stempelek dla Was. Pamiętajcie, że darmowe stempelki też możecie użyc  w naszym monochromatycznym wyzwaniu. Tym razem autorką stempelka jest Laurel.

Przypominam: Przez cały tydzień w tym poście będziecie mieć darmową grafikę do ściągnięcia. W poniedziałek grafika zostanie zastąpiona ramką ze znakiem wodnym, ale pojawi się też nowy post z darmową grafiką stworzoną przez nasze zdolne artystki specjalnie dla WAS!!! Ale nie martwcie się, jeśli nie zdążycie pobrać naszego stempelka. Stempelki te możecie kupić w sklepie za 1 złotówkę :)Jak pobrać ten obrazek? Klikacie na obrazku aby otworzył się w oryginalnym rozmiarze i prawym kliknięciem myszy zapisujecie go u siebie na komputerze :)
Mamy nadzieję, że nasz kolejny stempelek zachęci Was do spróbowania digi stempli i sprawi Wam mnóstwo frajdy.

Będzie nam bardzo miło, jeśli pochwalicie się pracami, które stworzycie przy użyciu naszych stempli. Prace możecie zamieszczać w naszej galerii Flickr ----> TUTAJ

Nie zapomnijcie, że trwa nasze kolejne bardzo łatwe  wyzwanie. Możecie użyć powyższej grafiki i zgłosić pracę także na  nasze aktualne wyzwanie:

Życzę Wam wszystkim dobrej zabawy z naszymi stempelkami

4 komentarze:

Unknown pisze...

Słodkie węże :)

lilavati pisze...

ale fajne:)

odskocznia jutki pisze...

kuszące te wężyki :)))

askoz pisze...

Śliczna parka;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...