Szukamy sponsorów. Jeżeli chcesz sponsorować nasze wyzwania prosimy o kontakt:
Agnieszka@digi-scrap.pl

Lubią Nas:

Translate!

poniedziałek, 25 lipca 2011

Freebies

Witam Was serdecznie. Jak co tydzień w poniedziałek tak i dzisiaj mamy dla Was malutki freebies.

Autorką dzisiejszego stempelka jest AnnaZ, której stempelki goszczą od niedawna na naszych wirtualnych półkach. Oprócz cudownych napisów Ania projektuje też wspaniałe papiery, które możecie drukować na swoich domowych drukarkach, a następnie używać do woli w scrapowych pracach :)

Przypominam: Przez cały tydzień w tym poście będziecie mieć darmową grafikę do ściągnięcia. W poniedziałek grafika zostanie zastąpiona ramką ze znakiem wodnym, ale pojawi się też nowy post z darmową grafiką stworzoną przez nasze zdolne artystki specjalnie dla WAS!!! Ale nie martwcie się, jeśli nie zdążycie pobrać naszego stempelka. Stempelki te możecie kupić w sklepie za 1 złotówkę :)
Jak pobrać ten obrazek? Klikacie na obrazku aby otworzył się w oryginalnym rozmiarze i prawym kliknięciem myszy zapisujecie go u siebie na komputerze :)
Mamy nadzieję, że nasz kolejny stempelek zachęci Was do spróbowania digi stempli i sprawi Wam mnóstwo frajdy.

Będzie nam bardzo miło, jeśli pochwalicie się pracami, które stworzycie przy użyciu naszych stempli. Prace możecie zamieszczać w naszej nowej galerii TUTAJ.
Jeśli będziecie mieć problemy, to zapraszamy do korzystania z instrukcji.


Nie zapomnijcie, że trwa nasze kolejne bardzo łatwe wyzwanie. Możecie użyć powyższej grafiki i zgłosić pracę także na nasze aktualne wyzwanie:

Życzę Wam wszystkim dobrej zabawy z naszymi stempelkami

4 komentarze:

Iza pisze...

Dzięki, jest uroczy!:)

Ela 17 pisze...

piękny stempelek

Unknown pisze...

Dziękuję Agnieszko. Już wiem co z nim zrobię :)

AgaszArt pisze...

Stempelek świetny! Ale mogę mieć małą sugestię?...Można motylki zrobić na ramce, nieprzźroczyste, żeby to one zakrywały ramkę, a nie ramka motylki? Troszkę ma się wrażenie, że one są pod spodem...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...