Szukamy sponsorów. Jeżeli chcesz sponsorować nasze wyzwania prosimy o kontakt:
Agnieszka@digi-scrap.pl

Lubią Nas:

Translate!

czwartek, 5 września 2013

Poznajcie DT

Witam wrześniowo.
Zakończyliśmy nabór do DT naszego bloga, dziękuję za odzew i zgłoszenia. Troszę się zmnieni w składzie zespołu ale póki co pragę Wam przedstawić nowe twarze w naszy zespole.


Na imię mam Iza. Jestem mamą 4 wspanialych dzieci,i żoną wspaniałego męża! Od dzieciństwa jestem związana z robótkami ręcznymi;druty,szydełko,makrama,haft,bibułkarstwo,i moje ostatnie dziecię to scrapboking i cardmaking.Kocham kwiaty,i pracę w ogrodzie. http://korbaciki.blogspot.com/
Ja o sobie: 
“Mam na imię Grażyna, ale przyjaciele i znajomi nazywają mnie Grejsi, pod takim nickiem funkcjonuję też w sieci. Prowadzę małą pracownię i galerię pod nazwą Medussa – stąd nazwa mojego bloga. Od kiedy pamiętam uwielbiałam różne prace ręczne i często samodzielnie, a potem z synem przygotowywaliśmy różne podarunki dla rodziny czy znajomych. Tworzeniem karteczek zajęłam się przez przypadek – zobaczyłam karteczkę wykonaną ręcznie z pięknymi kwiatami i wsiąkłam bez reszty. To była miłość od pierwszego spojrzenia xD. Najpierw zbierałam informacje w sieci, podglądałam prace rodzimych i zagranicznych scraperek i czyniłam swoje pierwsze kroczki. Głównie tworzę karteczki na wszelkie możliwe okazje, albumy czy notesy oraz zaproszenia na śluby, chrzty, komunię.... Swego czasu bawiłam się także w tworzenie biżuterii, filcowanie i szycie, ale teraz po prostu brakuje mi na to czasu. Bardzo lubię wyzwania i chętnie biorę w nich udział, cieszę się więc, że teraz będę miała okazję sprawdzić się z tej drugiej strony... Pozdrawiam serdecznie Grejsi”
 

  


Mam na imię Marta, mieszkam na południu Polski i jak każda z nas mam wiele ról. Od wielu lat jestem żeglarzem i zapalonym podróżnikiem, od ponad 4 lat jestem bardzo szczęśliwą żoną i mamą, a od 2 lat również kobietą pozytywnie zakręconą na punkcie scrabookingu.
Zawsze lubiłam prace ręczne, rysowałam, haftowałam, ale to właśnie kartki zostały moją drugą, "lądową" pasją. W czasie poszukiwań zaproszeń na chrzest mojej pierwszej córeczki odkryłam, że to co można znaleźć w sklepach nie bardzo mi odpowiada, dlatego też postanowiłam stworzyć coś jedynego w swoim rodzaju. I tak się zaczęło ;)  przepadłam na dobre. W moich pracach lubię wykorzystywać  kwiaty, szczególnie te ręcznie robione, oraz stemple do kolorowania. Papier i nożyczki pozwalają mi się zrelaksować i świetnie się bawić, a efekty możecie zobaczyć na moim blogu http://sail-fast-live-slow.blogspot.com/.
 


  Nazywam się Magdalena Antosik, w świecie internetu posługuję się nickem Puchilinka.
Największą moją pasją jest scrapbooking oraz projektowanie digi stempelków. Ma to w sobie coś, co mnie pociąga i co kocham. Ta pasja jest dla mnie czymś magicznym... Co pozwala mi znaleźć się w świecie nierealnym i często więc baśniowym. Moje problemy znikają jakby za mgłą. Moja przygoda z tworzeniem wyżej wymienionych rzeczy zaczęła się w 2008 roku w szpitalu i trwa do dziś. Kocham robić niemal wszystko, co wymaga precyzji i skupienia. Ciągle poszukuję nowych rozwiązań i technik. Mam nadzieję, że każdy z Was odnajdzie w moich pracach coś dla siebie. Dołączenie do zespołu Digi Scrap.pl jest dla mnie wielkim wyróżnieniem, za co bardzo dziękuję. Zapraszam Was również na mój nowy blog www.magdalenaantosik.blogspot.com


Witamy Dziewczyny w zespole i mam nadzieję, że i W przyjmiecie Je z radością.
Niebawem smutniejsza wiadomość bo ktoś odchodzi z grupy.

Dziękuję i zapraszam jutro na nowe wyzwanie
Miłego dnia.

5 komentarzy:

Unknown pisze...

Bardzo się cieszę i bardzo mocniasio dziękuję całej załodze Digi Scrap.pl, że od dzisiaj mogę być razem z Wami :* Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie :)

Unknown pisze...

Gratulacje dla wybranych dziewczyn witam w zespole.

odskocznia jutki pisze...

witajcie w zespole ;)

Agnieszka pisze...

witajcie dziewczynki, serdecznie gratuluję :)

mośtynka pisze...

DZIĘKUJE piknie za przyjęcie do tak szanownego grona !
mam nadzieję że podołam...
Pozdrawiam wszystkich ciepło :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...