Szukamy sponsorów. Jeżeli chcesz sponsorować nasze wyzwania prosimy o kontakt:
Agnieszka@digi-scrap.pl

Lubią Nas:

Translate!

sobota, 2 sierpnia 2014

Gościnnie: Aneta

Witajcie serdecznie!

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam gościa specjalnego: Anetę.

Mam na imię Aneta i mieszkam w okolicach Krakowa. Jestem pracującą zawodowo żoną i mamą, która w wolnych chwilach chwyta za papier i nożyczki. Uwielbiam także czytać książki i podróżować.
Odkąd pamiętam, w wolnych chwilach coś tam sobie dłubałam. W szkole podstawowej nauczyłam się wyszywać haftem krzyżykowym. Tworzyłam więc przeróżne obrazki oraz ozdabiałam miniaturkami kartki na różne okazje. Kiedy wyjechałam na studia (15 lat temu)  zaczęłam robić kartki urodzinowe, imieninowe oraz świąteczne dla moich znajomych, już bez haftowanych obrazków.
Scrapbookingiem na poważnie zainteresowałam się rok temu. Zaczęłam od zrobienia albumu na zdjęcia mojej córeczki i bardzo mi się to spodobało. Później postanowiłam prowadzić  bloga (Pasja Tworzenia - www.mojapasja2.blogspot.com), ponieważ mogę na nim umieszczać prace, które powstają i wędrują z moich rąk w świat.
Lubię eksperymentować, próbować swoich sił robiąc zupełnie nowe projekty czy sięgając do nowych form. Uwielbiam robić albumy na zdjęcia i kartki typu pop-up box card, ostatnio robię także coraz więcej LO.
Nie wyobrażam sobie, abym mogła pracować bez maty, dobrego nożyka do cięcia papieru i nożyczek. :-)

Dzisiaj mam dla Was moja kolejną eksperymentalną pracę - exploding box z okazji rocznicy ślubu. Przygotowałam go z papieru, który kojarzy mi się z latem, dzieciństwem i moimi Rodzicami, dla których został zrobiony... Puste miejsce przeznaczone jest na życzenia, które zawsze wpisuję odręcznie. 
Stempelek Asi3city: Rocznica  wykorzystałam jako "pieczęć", przyklejając go do wstążki...

Dziękuję za zaproszenie tutaj w roli gościa, a czytelnikom za zatrzymanie się, przeczytanie i obejrzenie tego, co dla Was przygotowałam.2 komentarze:

Justyna pisze...

Świetny box :-) a ten napis umieszczony świetnie w całości !

Aneta pisze...

Dziękuję. Cieszę się, że się podoba. :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...