Szukamy sponsorów. Jeżeli chcesz sponsorować nasze wyzwania prosimy o kontakt:
Agnieszka@digi-scrap.pl

Lubią Nas:

Translate!

wtorek, 9 września 2014

Gościnnie: Zielona Liszka

Dzień Dobry!

Za oknami świeci słońce, mam nadzieję, że u Was również.

Dzisiaj na blogu gościmy Zieloną Liszkę, serdecznie zapraszam więc do poczytania co nam opowiedziała o sobie.Jestem mamą  dwójki kochanych dzieciaków w wieku 9 i 11 lat, których się dorobiłam wspólnie z moim ukochanym, pierwszym i mam nadzieję ostatnim mężem :-). Pracuję bo muszę :-) - w księgowości.
 Od dwóch lat pochłonęło mnie bez reszty kartkowanie. Zaczęło się to całkiem przypadkiem, kiedy szukałam w internecie jakiejś pamiątkowej kartki z okazji chrztu mojej chrześnicy. Wtedy pomyślałam, że może zrobię ja sama. potem jakaś kartka dla jednej koleżanki, potem dla drugiej i tak się potoczyło.
Mam napisać jakie narzędzie do pracy jest dla mnie nie zbędne? Ojj nie potrafię wymienić jednego. Moje mieszkanie pęka w szwach od różności mi niezbędnych, Na pewno nożyczki i trymer do papieru ale wymieniać bym tu mogła jeszcze długo :-).
Bardzo się cieszę, że mogłam przygotować prace dla Digi-Scrap, wybrałam piękny stempel - zegar projektu Klaudii, której jestem wierną fanką. Mam nadzieję również, że moja praca się Wam spodoba a może przy okazji kogoś zainspiruje.
Liszko dziękujemy za piękną inpirację :)4 komentarze:

Angi pisze...

Ale piękna jesienna kartka :)

arelierbymary pisze...

śliczne kolorki i wykonanie :)

Grejsi pisze...

Cudowna kartka, kwiaty są wspaniałe! Cudowny nastrój stworzyłaś :)

Aneta pisze...

Piękna kartka w jesiennych kolorach!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...