Szukamy sponsorów. Jeżeli chcesz sponsorować nasze wyzwania prosimy o kontakt:
Agnieszka@digi-scrap.pl

Lubią Nas:

Translate!

środa, 11 maja 2011

Spełniamy marzenia.

Witajcie kochani!

Tak, dokładnie tak jak w tytule: SPEŁNIAMY MARZENIA.

Czasami chcemy zrealizować jakiś projekt i nie możemy, bo brakuje nam stempla. My możemy pomóc. Wystarczy napisać maila na administracja@digi-scrap.pl i napisać nam o swoim wymarzonym stempelku, a nasi zdolni artyści zaprojektują go specjalnie dla Was.

Tak zrobiła jedna z naszych klientek i proszę, już dzisiaj może kupić wymarzonego torta, który zaprojektowała Oliko:


W sam raz do ślubnego projektu.

*   *   *
Spieszę też donieść, że w sklepie powiększa się grono projektantów stempli. Dołączyła do nas Pasiakowa, która na swoim koncie ma już stemple tradycyjne i papiery do scrapbookingu :)
Teraz też możecie kupic jej stemple w wersji komputerowej, a wśród nich znajdziecie stempelki na dzień matki, aby wziąć udział jeszcze do jutra w naszym wyzwaniu:*   *   *

Zdradzę Wam też mały sekret... za tydzień w środy ruszymy z nowym cyklem:


W związku z tym specjalnie dla Was otworzyliśmy galerię na Flickr, gdzie możecie umieszczać swoje prace z naszymi stempelkami. 
Spośród nich będziemy wybierać prace, które opublikujemy na naszym blogu. Autorzy opublikowanych prac otrzymają od nas 10% rabat jednorazowy na zakupy :)


2 komentarze:

Kasia pisze...

Oj dzieje się u Was!:)Bardzo fajny stempelek tortu, a parka jest urocza. Może warto też pomyśleć o stempelku z bardziej uniwersalnym torcikiem? A pasiakowe stemple są niczego sobie:)

Ela 17 pisze...

bardzo chetnie bym opublikowała moją prace ze stempelkiem ale nie wiem jak włozyć zdjecie do Flicker może bedzie ktos tak uprzejmy i mnie poinformuje? nie jestem dobra na komputerze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...