Szukamy sponsorów. Jeżeli chcesz sponsorować nasze wyzwania prosimy o kontakt:
Agnieszka@digi-scrap.pl

Lubią Nas:

Translate!

poniedziałek, 4 marca 2013

Gościnnie

Witajcie poniedziałkowo ;)
Dziś u nas gość a jest nim osoba, która bierze regularny udział w naszych zabawach, pokazując swoje cudne prace. Przywitajcie zatem :


Oddaje Jej zatem głos i zapraszam:

“Witajcie! Jest mi niezmiernie miło, że mogę się Wam przedstawić na blogu Digi Scrap Uśmiech 
Mam na imię Grażyna, choć w sieci i wśród przyjaciół jestem znana jako Grejsi – prowadzę blog "Medussa”.
Scrapbooking to nie tylko moja pasja, ale też sposób na życie. W którymś momencie strasznie znużyła mnie praca biurowa i postanowiłam założyć własną firmę. Od kilku lat robię więc to co lubię i jakoś udaje mi się wiązać koniec z końcem Puszczam oczko. Mimo, że pracuję teraz 24h mam więcej czasu dla dzieci, co jest niezmiernie ważne, ponieważ w zeszłym roku, po prawie 9 latach oczekiwań, los obdarzył nas maleńką gwiazdeczką, której na imię Dominika. Straszy syn, Maks to już “dorosłe dziecko” jak sam siebie nazywa – ma 10 lat.
Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam się “wyżywać” artystycznie, choć to dość górnolotne pojęcie... Często robiłam coś sama, dla siebie i dla innych w prezencie; później razem z synkiem, którego bardzo wciągały różne robótki ręczne, a zostało mu do dziś.
Uwielbiam robić karteczki i notesy. Nie mam jednego, wybranego stylu; moje prace powstają pod wpływem natchnienia, emocji i wewnętrznej potrzeby, tak więc raz jest to potargany vintage, a raz monochromatyczny simple&clean. Prawie we wszystkich moich pracach można znaleźć przeszycia i tuszowanie, a mój mąż się śmieje, że jestem uzależniona od motylków...
Obserwuję w sieci wiele rodzimych i zagranicznych scraperek, wszystkie je podziwiam i raczej nie mam jednej osoby, którą mogłabym nazwać swoim guru. Mogłabym wymienić 10, 20 a nawet 50 dziewczyn, które tworzą tak piękne rzeczy, że wciąż czuję, jak daleko mi do nich...
Lubię pracę ze stempelkami, choć kolorowania się dopiero uczę Uśmiech Często stosuję w swoich pracach stempelki – napisy, ornamenty i rozety, a także stempelki-obrazki, których nie trzeba kolorować...”
 
Nasza gościnna projetkantka stworzyła dla Was dwie piękne prace ze stemplem Klaudii:
 
 
Dziękujemy bardzo Grejsi za odwiedziny i podzielenie się z nami i Wami swoja twórczością :)
Pozdrawiam serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Was zapraszam na trwające wyzwanie


Miłego dnia.

3 komentarze:

Klaudia/Kszp pisze...

Jakie piękne prace! :) Każda w innym stylu i każda niesamowita.

Agnieszka pisze...

Śliczne prace. Miło Cię poznać bliżej. Pozdrawiam

iluszka pisze...

Cudowne karteczki! Ta zapraszająca na ploteczki w 100% trafia do mnie i w mój gust ;)Podziwiam!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...